Społecznie odpowiedzialni

Summer Amber Festival 2018 – LoanMe głównym partnerem wydarzenia

summer-abmber-festival

Summer Amber Festival 2018 to druga edycja wspaniałych nadmorskich koncertów w rytmach muzyki disco & dance. Koncerty odbyły się w czterech miejscowościach, kolejno w Jantarze (20-21.07), Jastarni (25.07), Krynicy Morskiej (1.08) oraz w Ustce (11.08).

W trakcie imprezy – poza licznymi koncertami – odbywały się także wybory Bursztynowej Miss Polski! Piękne kandydatki, letnia atmosfera i zabawa na plaży to kwintesencja tego wydarzenia. LoanMe było głównym sponsorem całego festiwalu.

summer-abmber-festival-pokaz

W ciągu 5 dni festiwalowych na nadmorskich scenach stanęło wielu znanych i lubianych polskich artystów muzyki disco & dance, a także piękne kandydatki walczące o tytuł Bursztynowej Miss! Publiczność bawiła się przy dźwiękach muzyki takich gwiazd jak Paulla, Zenon Martyniuk i Margaret!

summer-abmber-festival-koncert
summer-abmber-festival-blue-cafe
summer-abmber-festival-koncert

Na scenie pojawili się również – After Party, Dbomb oraz Sławomir z małżonką!

summer-abmber-festival-koncert
summer-abmber-festival-koncert

Finał Summer Amber Festival 2018 oraz plebiscytu Bursztynowej Miss Polski odbył się na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce. Tytuł Bursztynowej Miss Polski i Miss LoanMe otrzymała Paulina Chruścińska, a I i II Vice Miss zostały Paulina Sokowicz i Agnieszka Święcicka. Natalia Błahut wywalczyła tytuł Bursztynowej Miss Publiczności.

summer-abmber-festival-pokaz-pieknosci

Koncerty oraz zmagania kandydatek trwały od 20 lipca do 11 sierpnia. We wszystkich dniach festiwalu brało udział ponad 30.000 osób. Tegoroczna edycja Summer Amber Festival odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach – reportaże z wydarzeń pojawiły się m.in. w Jedynce Polskiego Radia, Disco Polo TV, Radiu Wawa czy Eska.

summer-abmber-festival-pokaz-pieknosci