Społecznie odpowiedzialni

LoanMe gra #Do Jednej Bramki z Maćkiem!

puszka, collection can, charity, Maciek, Maciek

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

Pomagam z LoanMe

Od początku września do końca listopada (2019) w biurze LoanMe trwała zbiórka finansowa dla Maćka. W trakcie akcji firma zorganizowała konkurs fotograficzny na portalu Facebook, a także konkursy wewnątrzfirmowe. Pracownicy zebrali prawie 1000 zł! Środki zostały przekazane na rehabilitację Maćka.
 

Wolontariusz, pomoc

„LoanMe Charytatywnie Racing”  i czek na 5000 zł!

Gerry Blynberg to francuski celebryta, dziennikarz motoryzacyjny i kierowca rajdowy. W 2019 roku organizował trzecią edycję wyścigu „Prorider Tour” z Paryża do St. Tropez. Właśnie wtedy, dzięki LoanMe, dowiedział się o historii Maćka i zaangażowaniu jego najbliższych. Gerry wziął udział w wyścigu i pojechał specjalnie dla młodego Polaka, aby zdobyć pieniądze na jego rehabilitację! Na mecie pierwszego odcinka wyścigu, w miejscowości Lyon, francuski dziennikarz przekazał czek o wysokości 5000 zł na leczenie Maćka!
 

gerry, czek, porshe

Montresor – polskie serce we Francji

Historia Maćka poruszyła również panią Marię Rey-Potocką – właścicielkę zamku w małej miejscowości Montresor. Miasteczko od ponad 150 lat znajduje się w posiadaniu przez Polaków. Pani Maria postanowiła razem z nami wesprzeć Maćka w walce o powrót do zdrowia. 
 

maria, wywiad, francja

Relacje na kanale LoanMe!

W listopadzie na kanale LoanMe na portalu YouTube pojawiła się seria „LoanMe Charytatywnie Racing” relacjonująca wydarzenia z Francji. Reportaże zawierają wywiady z głównym organizatorem wyścigu „Prorider Tour” – Gerry’m Blynberg’iem oraz panią Marią Rey-Potocką. W roli reporterki wystąpiła Anna Kordalska. Zachęcamy do obejrzenia materiału. 
 

"LoanMe Charytatywnie Racing" - odc. I 

"LoanMe Charytatywnie Racing" - odc. II 

"LoanMe Charytatywnie Racing" - odc. III