Społecznie odpowiedzialni

LoanMe dla Fundacji Rak‘n’Roll – Wygraj Życie

loanme-dla-fundacji-rak-n-roll

Fundacja Rak’n’Roll to organizacja powstała z inicjatywy pani Magdy Prokopowicz – wspaniałej, energicznej kobiety, która zmagała się z rakiem piersi. Założycielka Fundacji zaszła w ciążę podczas choroby. Mimo poważnego zagrożenia życia i zdrowia, postanowiła urodzić dziecko. Tuż po porodzie stwierdziła, że chce pomóc innych ciężarnym matkom chorującym na raka – tak właśnie zrodziła się idea Rak’n’Roll’a.

Fundacja powstała w 2009 roku, a jej celem jest stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o chorobach onkologicznych, zarażanie pozytywną energią i przełamywanie tabu związanego z rakiem.

Większość pracowników fundacji to osoby, które wygrały walkę z chorobą i mają w życiu misję, aby na własnym przykładzie pokazywać, że rak to nie wyrok i nigdy nie wolno się poddawać w walce.

Wspieraliśmy fundację od początku września do końca października 2017 roku. Udało nam się zebrać ponad 4000 zł. Cały dochód został przekazany na rzecz prowadzonego przez panią Martę Szklarczuk programu iPoRaku.pl, który wspiera pacjentów wyleczonych z raka w powrocie do życia społecznego.

loanme-dla-fundacji-rak-n-roll
loanme-dla-fundacji-rak-n-roll