Społecznie odpowiedzialni

LoanMe dla Fundacji Gajusz

loanme-dla-fundacji-gajusz

Fundacja „Gajusz” pomaga przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom. Prowadzi 3 hospicja oraz – jeden z nielicznych w kraju – Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny “Tuli Luli”. Organizacja zajmuje się także zapewnianiem specjalistycznej opieki zdrowotnej pacjentom i ich rodzinom, prowadzi program pomocy dzieciom poszkodowanym w wypadkach oraz propaguje wiedzę na temat leczenia i rehabilitacji długotrwałych chorób dziecięcych.

Pomysł założenia fundacji zrodził się w głowie pani Tisy Żawrockiej-Kwiatkowskiej podczas zimowej nocy w 1997 roku.

W lutym prowadziliśmy akcję charytatywną na rzecz wspaniałej inicjatywy, jaką jest Fundacja Gajusz. Jak organizacja funkcjonuje na co dzień? Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z naszej wizyty w Łodzi!

Wszystkie dzieci, których życie jest ograniczone lub zagrożone, a także ich rodziny powinny otrzymać specjalistyczną opiekę, wsparcie oraz pomoc. W tym celu fundacja współpracuje ze wszystkimi instytucjami powołanymi do jej udzielenia – z lekarzami, psychologami, fizjoterapeutami

Opiekunowie “Gajusza” z pasją i zaangażowaniem zajmują się swoimi podopiecznymi. Jak sami wielokrotnie podkreślali, tym, co inspiruje ich do działania jest uśmiech dziecka.

loanme-dla-fundacji-gajusz

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniałą organizację, jaką jest Fundacja Gajusz. Dyplom z podziękowaniami stoi w honorowym miejscu naszego biura.

loanme-dla-fundacji-gajusz