Społecznie odpowiedzialni

LoanMe dla Braci Sitarskich

Sitarski Brothers 1

Piotr (32 l.) i Michał (19 l.) Sitarscy to bracia, którzy od urodzenia zmagają się z nierównym przeciwnikiem – postępującym zanikiem mięśni. Jak opowiadał Piotr – u obu mężczyzn choroba przebiegała w ten sam sposób i stopniowo odbierała im witalność. Kiedy mieli po 10 lat zaczęli poruszać się na wózkach inwalidzkich. Z dnia na dzień stają się coraz mniej samodzielni. Mimo wszystko nie poddają się! 

Prowadzą zbiórki funduszy, stronę na Facebooku i jeśli tylko mogą, aktywnie uczestniczą we wszystkich organizowanych dla nich wydarzeniach.

Ich wielkim marzeniem jest zakup specjalistycznego busa, który umożliwi im walkę o odrobinę normalności, a także zdecydowanie ułatwi im życie. Dzięki niemu będą mogli spokojnie przemieszczać się na wizyty do lekarzy czy na rehabilitację. Piotr i Michał to młodzi ludzie, którzy jak każdy pragną uczestniczyć w życiu społecznym. Pragną zwiedzić swój kraj, zobaczyć Bałtyk i Tatry oraz poznać najbliższą okolicę.
 

Bracia Sitarscy 2

Mężczyźni obecnie prowadzą zbiórkę na spełnienie swojego marzenia na portalu pomagam.pl (Link: https://pomagam.pl/wzltux3v?fbclid=IwAR1cgMvE9HmrzOWRmWa_WNnk1EyCvI4k0-UELMFwJEzlQgUFaZZgRaJdUTo)

Niestety zakup odpowiedniego pojazdu przystosowanego do osób niepełnosprawnych to koszt około 100 000 złotych. Do pełnej kwoty brakuje jeszcze 79 000 złotych.  Dlatego, pracownicy LoanMe postanowili im pomóc i zorganizowali zbiórkę funduszy w warszawskim biurze.    

Akcja dla Braci Sitarskich trwała pierwsze dwa miesiące 2019 roku (styczeń i luty). W tym czasie nasi pracownicy zebrali około 1 500 złotych. Firma LoanMe postanowiła podwoić tę sumę i ostatecznie Piotr i Michał otrzymali wsparcie w wysokości ponad 3 000 złotych!   
 

Pracownicy LoanMe

Wszystkie zebrane przez nas środki zostały wpłacone na konto zbiórki prowadzonej przez Piotra i Michała na portalu pomagam.pl. 

Chcesz pomóc? Kliknij w link podany powyżej i przekaż darowiznę. Każda złotówka przybliża Braci Sitarskich do upragnionego życia.     
Razem możemy więcej!     


#IchHistoriaJestDlaNasWażna #PomagamzLoanMe

Bracia Sitarscy 3