Spółka LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Naszym Klientom oferujemy pożyczki dopasowane do ich sytuacji finansowej z tygodniowymi ratami. Naszą codzienną pracę opieramy na trzech filarach:

Nasi Pracownicy o wartościach:
Uczciwość

Uczciwość

Uczciwość to dla nas fundament. Wierzymy że trwałe i głębokie relacje międzyludzkie oparte na prawdzie i szczerości powinny być podstawą odpowiedzialnego i uczciwego biznesu, który tworzymy wspólnie dla naszych Klientów.

Szacunek

Szacunek

U podstaw naszej misji leży empatia i poszanowanie wartości zarówno Pracowników, jak i Klientów LoanMe. Aktywnie budujemy społecznie odpowiedzialny biznes, którego cechy charakterystyczne to: elastyczna oferta kredytowa, ciągły rozwój i zaangażowanie w liczne akcje dobroczynne, co jest owocem wypracowanych relacji opartych również na życzliwości i wzajemnej pomocy.

Proaktywność

Proaktywność

Pragniemy być instytucją, która ma realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Kształtowanie najwyższych standardów obsługi Klienta i przejmowanie inicjatywy to również budowanie kreatywnego i profesjonalnego biznesu. Pozytywne nastawienie, chęć uczenia się i innowacyjne podejście do pracy to siła napędowa naszych codziennych działań. 

Rozwiń skrzydła w LoanMe - Poznaj nasz zespół

Rozwiń skrzydła w LoanMe