Dział Marketingu

Dyrektor Marketingu

wnętrze biura
Miejsce pracy
Warszawa
Wymiar czasu pracy
Pełny etat

Zakres obowiązków:
•    Opracowanie i realizacja strategii marketingowej oraz kształtowanie wizerunku marki
•    Tworzenie planu marketingowego i planu komunikacji marki Ulga od Długu
•    Ścisła współpraca z  Działem Sprzedaży - Call Center w osiąganiu wyników sprzedażowych
•    Ścisła współpraca z Działem IT oraz Development w tworzeniu Customer Journey
•    Zarządzanie pracą zespołu, dbanie o rozwój kompetencji i skuteczne motywowanie pracowników
•    Analizowanie rynku i trendów konsumenckich
•    Ciągłe poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu
•    Codzienne raportowanie osiąganych rezultatów

Nasze wymagania:

•    Minimum 5 letnie doświadczenie w marketingu na stanowiskach dyrektorskich lub menadżerskich
•    Umiejętność kreowania strategii biznesowej
•    Znajomość branży finansowej lub prawniczej będzie dodatkowym atutem
•    Wykształcenie wyższe (kierunek: marketing, reklama lub podobne)
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom C1)
•    Doświadczenie w pracy przy dużych, jakościowych projektach, współudział w tworzeniu kampanii offline-owych i digitalowych, umiejętność ich rozliczania, w tym rozliczania agencji marketingowych (domu mediowego, agencji SEO) oraz pozostałych dostawców
•    Dojrzałość biznesowa, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
•    Znajomość testów i metod optymalizacji działań marketingowych
•    Zdolność do zarządzania projektami łączącymi marketing z pozostałymi działaniami firmy
•    Umiejętność pracy pod dużą presją czasu

Oferujemy:

•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta (przy Dworcu Zachodnim, budynek West Station)
•    Możliwość rozwoju zawodowego
•    Prywatną opiekę medyczną na korzystnych warunkach
•    Owocowe środy

Prosimy o aplikowanie poprzez link:

Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna wersja klauzuli znajduje się pod linkiem: http://loanme.pl/polityka-prywatnosci
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Dołącz do nas

Dostępność
Maksymalna liczba plików: 5.
Limit 2 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav, bz2, dmg, gz, jar, rar, sit, svg, tar, zip.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: kariera@loanme.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Loan Me sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.
Zgadzam się  na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Loan Me Sp. z o.o. na inne, podobne stanowiska.
Rozwiń skrzydła w LoanMe - Poznaj nasz zespół

Rozwiń skrzydła w LoanMe