Press releases

LoanMe wspiera akcję #DoJednejBramkizMaćkiem

drużyna, zespół

Maciek to 24-letni sportowiec. W wyniku wypadku samochodowego jego mózg został poważnie uszkodzony. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Jego rodzina i najbliżsi przyjaciele walczą razem z nim. Tak narodziła się akcja #DoJednejBramkizMaćkiem! Od początku września do akcji dołączyło LoanMe.

LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem we Francji!

Od początku września w LoanMe trwa zbiórka finansowa na leczenie Maćka. Dzięki działalności charytatywnej firmy pożyczkowej, historia młodego sportowca dotarła poza granice Polski, aż do organizatora wyścigu „Prorider Tour” we Francji – Gerry’ego Blynberg’a, dziennikarza i kierowcy rajdowego. Dziennikarz wziął udział w wyścigu i walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka! LoanMe było częścią tego wydarzenia.
 

Gerry Blynberg, kierowca

W tym miesiącu na kanale LoanMe na portalu YouTube pojawi się seria „LoanMe Charytatywnie Racing”. Seria składa się z trzech odcinków relacjonujących tę inicjatywę. O idei wydarzenia oraz pomaganiu innym opowiada Gerry Blynberg tuż przed rozpoczęciem wyścigu. Zachęcamy do obejrzenia materiału.