Press releases

LoanMe dla Szpitala

LoanMe dla Szpitala

LoanMe dla Szpitala – to kolejna Akcja Charytatywna zorganizowana przez warszawską instytucję finansową, w której głównym celem była pomoc w walce z COVID-19. Tym razem zbieraliśmy maseczki na rzecz Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku. 

LoanMe dla Szpitala

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Firma LoanMe postanowiła dołączyć do programu „Wsparcie dla Szpitala”, w którym Placówki Medyczne z całej Polski za pośrednictwem strony www.wsparciedlaszpitala.pl zgłaszają zapotrzebowanie na produkty niezbędne do walki z pandemią koronawirusa. 


W Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy jednym z produktów deficytowych były trójwarstwowe maseczki. W związku z tym, na początku listopada w siedzibie firmy wystartowała zbiórka, która zakończyła się z początkiem grudnia. 
 

LoanMe dla Szpitala

Nasi Pracownicy chętnie przekazywali datki na rzecz Szpitala, tym samym okazując ogromną wdzięczność i wsparcie Bohaterom, którzy walczą na pierwszym froncie. Wspólnymi siłami udało się zebrać prawie 5000 maseczek!


Produkty zostały zapakowane w odpowiedni sposób, z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa i przekazane do Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku. 


Zachęcamy do zapoznania się z programem  „Wsparcie dla Szpitala”:

www.wsparciedlaszpitala.pl