Z życia firmy

Zbieramy produkty żywnościowe dla zwierząt ze Schroniska w Celestynowie

Zbieramy produkty żywnościowe dla zwierząt ze Schroniska w Celestynowie

Skala problemu bezdomnych zwierząt w Polsce jest bardzo duża. Widok bezbronnych stworzeń na ulicach, pozbawionych domów i stałego dostępu do pożywienia jest smutny. Na szczęście są miejsca, które oferują pomoc zwierzakom znajdującym się w trudnej sytuacji. 

Zbieramy produkty żywnościowe dla zwierząt ze Schroniska w Celestynowie

 

Jednym z takich miejsc jest Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie. Pierwsze społeczne schronisko w Polsce. Jego historia sięga 1958 roku, a początki działalności zapisane są w Pruszkowie. Dopiero pod koniec 1971 roku placówka została przeniesiona do Celestynowa, gdzie do dnia dzisiejszego niesie pomoc swoim podopiecznym, zapewniając im schronienie, opiekę, i stały dostęp do potrzebnych leków i pożywienia.  


Od początku działalności schronisko utrzymuje się między innymi dzięki ofiarności darczyńców. Dlatego firma LoanMe już po raz kolejny postanowiła zaangażować się w pomoc tej organizacji.
W naszej siedzibie trwa zbiórka produktów żywnościowych, których w obecnym czasie najbardziej brakuje, takich jak mokra karma dla kotów oraz sucha karma dla psów. 

Zbieramy produkty żywnościowe dla zwierząt ze Schroniska w Celestynowie

Większa część naszych pracowników, to miłośnicy zwierząt, którzy sami także są właścicielami tych wspaniałych istot, dlatego zaangażowanie i zainteresowanie akcją jest bardzo duże. Chcemy zebrać możliwie jak najwięcej produktów, aby wesprzeć bezbronne zwierzęta, które potrzebują naszej pomocy. One także mają uczucia i zasługują na godne traktowanie.

Zebrane produkty zostaną przekazane do organizacji na początku września, w tym czasie zaplanowane jest także wyprowadzenie podopiecznych schroniska na spacer. 

Zapraszamy na stronę http://www.celestynow.toz.pl/ i zachęcamy do pomocy! 

Pozostałe informacje

Nowa kultura cyfrowa - jak poprawić swoją produktywność?

Rok 2020. Nadchodzi (niezależnie od społeczeństwa) trend pracy zdalnej. Oczywiście, już wcześniej w poszczególnych grupach funkcjonował ten model pracy. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wymusza bowiem zmiany w obrębie funkcjonowania marek na wielu płaszcyznach – w tym na polu sposobu wykonywania pracy.

Na czym on ma dokładnie polegać? Dla jednych praca za pośrednictwem platform internetowych jest synonimem XXI wieku.

Z życia firmy

Licytacja charytatywna w LoanMe - czyli wywiad z Pracownikamii Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Organizując akcje charytatywne, jesteśmy w stanie zrozumieć ich nadrzędną rolę. Pomaganie innym powinno być naturalną częścią ludzkiego życia. Jednak skupienie się na osobach, które są zazwyczaj pomijane w społeczeństwie utwierdza w przekonaniu, że to ma sens. Co zatem wspólnego mają Pracownicy jednej z warszawskiej instytucji finansowej oraz uczestnicy warsztatów Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną? Wspólne wartości, których mianownikiem jest drugi człowiek.

Z życia firmy

LoanMe ma już 5 lat!

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Spółka została zarejestrowana dokładnie 20 lutego 2015 r., a więc dziś - 20 lutego - obchodzi swoje piąte urodziny!

 

Z życia firmy

#LoanMeDlaAustralii – wspieramy zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Australia od ponad trzech miesięcy walczy z pożarami. Ogień do tej pory pochłonął 10 300 000 ha powierzchni, zniszczył 2 000 domów oraz pozbawił życia 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Jak podają media, w płomieniach zginęła 1/3 populacji koali. Przypominamy, że są one pod ochroną. Na świecie wiele ludzi i organizacji rozpoczęło akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.

Pozostałe informacje

LoanMe po raz trzeci spłaca pożyczki swoich Klientów

6 grudnia 2019 r. już po raz trzeci rusza konkurs organizowany przez spółkę LoanMe pt. "Świąteczna Opowieść". Konkurs jest skierowany do Klientów firmy, którzy skorzystali z oferty pożyczki. Aby wziąć w nim udział, należy opowiedzieć jak pożyczka przyczyniła się do realizacji marzeń uczestników. Trzy najciekawsze historie zostaną nagrodzone częściowym umorzeniem zobowiązania! 

Akcje promocyjne i marketingowe

Finał akcji "LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem"

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

Akcje promocyjne i marketingowe

1000 km i finał projektu „LoanMe Charytatywnie Racing” w Lyon!

19 września 2019, o godzinie 7:00 rano rozpoczął się wyścig „Prorider Tour”. Uczestnicy mieli do pokonania aż 1000 km z Paryża do St. Tropez. Gerry Blynberg – francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny wystartował w wyścigu, w szczytnym celu. Dziennikarz walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka!

Akcje promocyjne i marketingowe

#DoJednejBramkizMaćkiem w polskim sercu we Francji!

Dzięki działalności charytatywnej LoanMe akcja #DoJednejBramkizMaćkiem dotarła aż do organizatorów wyścigu „Prorider Tour” (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć I odcinek), ale nie tylko! Historia młodego Polaka poruszyła serca również w miejscowości Montresor – polskiego serca we Francji.