Z życia firmy

„Teatr Wyobraźni" - warsztaty charytatywne przy ul. Niekłańskiej za nami!

Teatr Wyobraźni

Pracownicy LoanMe pomagają małym pacjentom ze Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej-  tworzą „Teatr Wyobraźni” i przenoszą w świat marzeń. Dziecięcych marzeń.

Po raz kolejny firmie LoanMe udało się zorganizować spotkanie w szpitalu na ul. Niekłańskiej w Warszawie.Tym razem drużyna wolontariuszy - „Akcja Reakcja” przygotowała dla małych pacjentów nie lada wyzwanie. Wspólnie mieli oni bowiem stworzyć własny „Teatr Wyobraźni”.

Szpital Dziecięcy przy ul. Niekłańskiej to samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej, założony przez prof. dr. med. J. Bogdanowicza, który każdego dnia przyjmuje na oddziały kilka – czasami - kilkadziesiąt dzieci każdego dnia.  Kompleks szpitalny wyposażony jest w 10 oddziałów leczenia stacjonarnego oraz zapewnia całodobową pomoc, dzięki działającemu Szpitalnemu Oddziałowi Ratunkowemu (SOR).  Placówka gwarantuje diagnostykę oraz specjalistyczne leczenie dzieciom od noworodka do 18. roku życia.

Pacynki

LoanMe lubi pomagać innym

Instytucja finansowa LoanMe postanowiła i tym razem zaangażować się w pomoc. W czwartek 20.02.2020 roku, pracownicy LoanMe odwiedzili małych pacjentów szpitala oraz zorganizowali przedstawienie pacynkowe dla dzieci pt: „Nie(znośna) Królewna z krainy Wielkich Róż”.

Wolontariusze

Po spotkaniu wszystkie Dzieci otrzymały naklejki „Super Bohatera”, jednak tworząc teatr, w którym można brać czynny udział (kreując nieco przebieg wydarzeń) niewyobrażalnym staje się to, aby nie nagrodzić najbardziej zaangażowanej osoby.

Dlatego też, wolontariusze, wspólnie z pozostałymi bohaterami - jednogłośnie wybrali zwyciężczynię – Basię, która otrzymała upominek od pracowników firmy LoanMe.

Pozostałe informacje

Nowa kultura cyfrowa - jak poprawić swoją produktywność?

Rok 2020. Nadchodzi (niezależnie od społeczeństwa) trend pracy zdalnej. Oczywiście, już wcześniej w poszczególnych grupach funkcjonował ten model pracy. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wymusza bowiem zmiany w obrębie funkcjonowania marek na wielu płaszcyznach – w tym na polu sposobu wykonywania pracy.

Na czym on ma dokładnie polegać? Dla jednych praca za pośrednictwem platform internetowych jest synonimem XXI wieku.

Z życia firmy

Licytacja charytatywna w LoanMe - czyli wywiad z Pracownikamii Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Organizując akcje charytatywne, jesteśmy w stanie zrozumieć ich nadrzędną rolę. Pomaganie innym powinno być naturalną częścią ludzkiego życia. Jednak skupienie się na osobach, które są zazwyczaj pomijane w społeczeństwie utwierdza w przekonaniu, że to ma sens. Co zatem wspólnego mają Pracownicy jednej z warszawskiej instytucji finansowej oraz uczestnicy warsztatów Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną? Wspólne wartości, których mianownikiem jest drugi człowiek.

Z życia firmy

LoanMe ma już 5 lat!

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Spółka została zarejestrowana dokładnie 20 lutego 2015 r., a więc dziś - 20 lutego - obchodzi swoje piąte urodziny!

 

Z życia firmy

#LoanMeDlaAustralii – wspieramy zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Australia od ponad trzech miesięcy walczy z pożarami. Ogień do tej pory pochłonął 10 300 000 ha powierzchni, zniszczył 2 000 domów oraz pozbawił życia 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Jak podają media, w płomieniach zginęła 1/3 populacji koali. Przypominamy, że są one pod ochroną. Na świecie wiele ludzi i organizacji rozpoczęło akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.

Pozostałe informacje

LoanMe po raz trzeci spłaca pożyczki swoich Klientów

6 grudnia 2019 r. już po raz trzeci rusza konkurs organizowany przez spółkę LoanMe pt. "Świąteczna Opowieść". Konkurs jest skierowany do Klientów firmy, którzy skorzystali z oferty pożyczki. Aby wziąć w nim udział, należy opowiedzieć jak pożyczka przyczyniła się do realizacji marzeń uczestników. Trzy najciekawsze historie zostaną nagrodzone częściowym umorzeniem zobowiązania! 

Akcje promocyjne i marketingowe

Finał akcji "LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem"

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

Akcje promocyjne i marketingowe

1000 km i finał projektu „LoanMe Charytatywnie Racing” w Lyon!

19 września 2019, o godzinie 7:00 rano rozpoczął się wyścig „Prorider Tour”. Uczestnicy mieli do pokonania aż 1000 km z Paryża do St. Tropez. Gerry Blynberg – francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny wystartował w wyścigu, w szczytnym celu. Dziennikarz walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka!

Akcje promocyjne i marketingowe

#DoJednejBramkizMaćkiem w polskim sercu we Francji!

Dzięki działalności charytatywnej LoanMe akcja #DoJednejBramkizMaćkiem dotarła aż do organizatorów wyścigu „Prorider Tour” (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć I odcinek), ale nie tylko! Historia młodego Polaka poruszyła serca również w miejscowości Montresor – polskiego serca we Francji.