Z życia firmy

LoanMe ponownie wspiera Fundację Azylu pod Psim Aniołem

LoanMe ponownie wspiera Fundację Azylu pod Psim Aniołem

Trzy lata temu wspólnie z Joanną Krupą zorganizowaliśmy pierwszą edycję bankietu charytatywnego - „Zostań Psim Aniołem”. Podczas tego wydarzenia wiele Gwiazd polskiego show biznesu pojawiło się na czerwonym dywanie, aby wesprzeć Fundację Azylu pod Psim Aniołem. Nasi wolontariusze z drużyny „Akcja-Reakcja” ponownie odwiedzili placówkę. Tym razem wyruszyli na spacer ze spragnionymi miłości czworonogami.

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem zajmuje się leczeniem i adopcją rannych oraz porzuconych zwierząt z Warszawy i okolic. Schronisko promuje przejrzysty, charytatywny model rozwiązywania problemu bezdomnych psów i kotów zgodny z Europejską Konwencją Ochrony Zwierząt Domowych. Organizacja znana jest także z niesienia pomocy innym placówkom wspierającym skrzywdzone zwierzęta.

W 2016 roku dumnie wspieraliśmy akcję charytatywną Joanny Krupy na rzecz zwierząt. Wszystko po to, aby przekazać dotacje dla Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. 
Na bankiecie „Zostań Psim Aniołem” pojawili się między innymi: Beril Akcay, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Karolina Korwin-Piotrowska, Dorota Williams, Bartosz Węglarczyk oraz Leszek Stanek.

Gwiazdy muzyki także wspierały inicjatywę. Mieliśmy przyjemność współpracować z Kasią Stankiewicz, która swoim występem uświetniła wieczór.

 

 

Relacja z bankietu charytatywnego "Zostań Psim Aniołem"

 

Nasi pracownicy wykazali się piękną inicjatywą i przekazali 25 tysięcy złotych dla czworonogów, znajdujących się pod opieką Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

LoanMe ponownie wspiera Fundację Azylu pod Psim Aniołem

 

 

W LoanMe kochamy zwierzaki! Dlatego nasi wolontariusze postanowili ponownie wesprzeć schronisko i wyruszyli na spacer z czworonogami.

LoanMe ponownie wspiera Fundację Azylu pod Psim Aniołem

Jeśli chciałbyś zostać wolontariuszem Fundacji i tak jak nasza drużyna LoanMe „Akcja-Reakcja” pomóc porzuconym zwierzętom, wejdź na stronę schroniska i skontaktuj się z koordynatorem projektu.

Wolontariusz to według słownika ochotnik albo społecznik. W praktyce oznacza to, że wolny czas zamiast na zabawę i własne przyjemności poświęcany jest potrzebującym stworzeniom.

Pozostałe informacje

Nowa kultura cyfrowa - jak poprawić swoją produktywność?

Rok 2020. Nadchodzi (niezależnie od społeczeństwa) trend pracy zdalnej. Oczywiście, już wcześniej w poszczególnych grupach funkcjonował ten model pracy. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wymusza bowiem zmiany w obrębie funkcjonowania marek na wielu płaszcyznach – w tym na polu sposobu wykonywania pracy.

Na czym on ma dokładnie polegać? Dla jednych praca za pośrednictwem platform internetowych jest synonimem XXI wieku.

Z życia firmy

Licytacja charytatywna w LoanMe - czyli wywiad z Pracownikamii Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Organizując akcje charytatywne, jesteśmy w stanie zrozumieć ich nadrzędną rolę. Pomaganie innym powinno być naturalną częścią ludzkiego życia. Jednak skupienie się na osobach, które są zazwyczaj pomijane w społeczeństwie utwierdza w przekonaniu, że to ma sens. Co zatem wspólnego mają Pracownicy jednej z warszawskiej instytucji finansowej oraz uczestnicy warsztatów Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną? Wspólne wartości, których mianownikiem jest drugi człowiek.

Z życia firmy

LoanMe ma już 5 lat!

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Spółka została zarejestrowana dokładnie 20 lutego 2015 r., a więc dziś - 20 lutego - obchodzi swoje piąte urodziny!

 

Z życia firmy

#LoanMeDlaAustralii – wspieramy zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Australia od ponad trzech miesięcy walczy z pożarami. Ogień do tej pory pochłonął 10 300 000 ha powierzchni, zniszczył 2 000 domów oraz pozbawił życia 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Jak podają media, w płomieniach zginęła 1/3 populacji koali. Przypominamy, że są one pod ochroną. Na świecie wiele ludzi i organizacji rozpoczęło akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.

Pozostałe informacje

LoanMe po raz trzeci spłaca pożyczki swoich Klientów

6 grudnia 2019 r. już po raz trzeci rusza konkurs organizowany przez spółkę LoanMe pt. "Świąteczna Opowieść". Konkurs jest skierowany do Klientów firmy, którzy skorzystali z oferty pożyczki. Aby wziąć w nim udział, należy opowiedzieć jak pożyczka przyczyniła się do realizacji marzeń uczestników. Trzy najciekawsze historie zostaną nagrodzone częściowym umorzeniem zobowiązania! 

Akcje promocyjne i marketingowe

Finał akcji "LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem"

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

Akcje promocyjne i marketingowe

1000 km i finał projektu „LoanMe Charytatywnie Racing” w Lyon!

19 września 2019, o godzinie 7:00 rano rozpoczął się wyścig „Prorider Tour”. Uczestnicy mieli do pokonania aż 1000 km z Paryża do St. Tropez. Gerry Blynberg – francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny wystartował w wyścigu, w szczytnym celu. Dziennikarz walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka!

Akcje promocyjne i marketingowe

#DoJednejBramkizMaćkiem w polskim sercu we Francji!

Dzięki działalności charytatywnej LoanMe akcja #DoJednejBramkizMaćkiem dotarła aż do organizatorów wyścigu „Prorider Tour” (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć I odcinek), ale nie tylko! Historia młodego Polaka poruszyła serca również w miejscowości Montresor – polskiego serca we Francji.