Z życia firmy

LoanMe nagrodzone „Kryształem Jakości” podczas gali Loan Magazine Awards

LoanMe nagrodzone "Kryształem Jakości"

30 stycznia 2019 r. we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja Loan Magazine Awards. Spośród 250 gości wyłoniono 21 zwycięzców – marek, które zostały nagrodzone za wyjątkowe dokonania na rynku pożyczkowym. Wręczono nagrody m.in. w kategorii „Marka Roku”, „Społecznie Odpowiedzialni” czy „Biznesowy Produkt Roku”.

"Kryształ jakości"

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego. Jest skierowana do instytucji pożyczkowych, instytucji bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej oraz podmiotów dostarczających rozwiązań technologicznych pozwalających firmom reprezentującym rynek na tak szybki rozwój.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, LoanMe zostało nagrodzone „Kryształem Jakości” za wyjątkowe osiągnięcia i rzetelność na rynku. Jak pisze portal Loan Magazine:

„Kryształ Jakości otrzymują firmy, które w sposób rzetelny i transparentny działają z powodzeniem na rynku pożyczek niebankowych, kreśląc tym samym trendy oraz wyznaczając wysokie standardy obsługi klienta.”

Naszą Spółkę reprezentowały Ewa Dulinicz – Dyrektor Marketingu oraz Edyta Olędzka – Zastępca Dyrektora Marketingu.

Ewa Dulinicz i Edyta Olędzka

- „Kryształ Jakości" to dla nas znaczące wyróżnienie. Jest potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku, a nasze działania są oceniane przez naszych Partnerów Biznesowych oraz całą branżę jako rzetelne i wyznaczające trendy na rynku. To dla naszej Spółki ogromne osiągnięcie, biorąc pod uwagę fakt, że istniejemy dopiero 5 lat. Jestem zaszczycona, że mogłam dziś odebrać tę statuetkę – powiedziała Ewa Dulinicz, Dyrektor Departamentu Marketingu w LoanMe.

Ewa Dulinicz - Dyrektor Marketingu LoanMe

Źródło: www.loanmagazine.pl

Podczas gali odbyła się również aukcja charytatywna. Zlicytowano m.in. koszulkę piłkarzy - Roberta Lewandowskiego czy Łukasza Piszczka. Cały dochód z licytacji został przeznaczony na budowę pierwszego na Dolnym Śląsku ogrodu sensorycznego „Alicja w Krainie Zmysłów” dla dzieci niewidomych i niesłyszących.

Koszulka Roberta Lewandowskiego

Źródło: www.loanmagazine.pl

Pozostałe informacje

Nowa kultura cyfrowa - jak poprawić swoją produktywność?

Rok 2020. Nadchodzi (niezależnie od społeczeństwa) trend pracy zdalnej. Oczywiście, już wcześniej w poszczególnych grupach funkcjonował ten model pracy. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wymusza bowiem zmiany w obrębie funkcjonowania marek na wielu płaszcyznach – w tym na polu sposobu wykonywania pracy.

Na czym on ma dokładnie polegać? Dla jednych praca za pośrednictwem platform internetowych jest synonimem XXI wieku.

Z życia firmy

Licytacja charytatywna w LoanMe - czyli wywiad z Pracownikamii Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Organizując akcje charytatywne, jesteśmy w stanie zrozumieć ich nadrzędną rolę. Pomaganie innym powinno być naturalną częścią ludzkiego życia. Jednak skupienie się na osobach, które są zazwyczaj pomijane w społeczeństwie utwierdza w przekonaniu, że to ma sens. Co zatem wspólnego mają Pracownicy jednej z warszawskiej instytucji finansowej oraz uczestnicy warsztatów Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną? Wspólne wartości, których mianownikiem jest drugi człowiek.

Z życia firmy

LoanMe ma już 5 lat!

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Spółka została zarejestrowana dokładnie 20 lutego 2015 r., a więc dziś - 20 lutego - obchodzi swoje piąte urodziny!

 

Z życia firmy

#LoanMeDlaAustralii – wspieramy zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Australia od ponad trzech miesięcy walczy z pożarami. Ogień do tej pory pochłonął 10 300 000 ha powierzchni, zniszczył 2 000 domów oraz pozbawił życia 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Jak podają media, w płomieniach zginęła 1/3 populacji koali. Przypominamy, że są one pod ochroną. Na świecie wiele ludzi i organizacji rozpoczęło akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.

Pozostałe informacje

LoanMe po raz trzeci spłaca pożyczki swoich Klientów

6 grudnia 2019 r. już po raz trzeci rusza konkurs organizowany przez spółkę LoanMe pt. "Świąteczna Opowieść". Konkurs jest skierowany do Klientów firmy, którzy skorzystali z oferty pożyczki. Aby wziąć w nim udział, należy opowiedzieć jak pożyczka przyczyniła się do realizacji marzeń uczestników. Trzy najciekawsze historie zostaną nagrodzone częściowym umorzeniem zobowiązania! 

Akcje promocyjne i marketingowe

Finał akcji "LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem"

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

Akcje promocyjne i marketingowe

1000 km i finał projektu „LoanMe Charytatywnie Racing” w Lyon!

19 września 2019, o godzinie 7:00 rano rozpoczął się wyścig „Prorider Tour”. Uczestnicy mieli do pokonania aż 1000 km z Paryża do St. Tropez. Gerry Blynberg – francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny wystartował w wyścigu, w szczytnym celu. Dziennikarz walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka!

Akcje promocyjne i marketingowe

#DoJednejBramkizMaćkiem w polskim sercu we Francji!

Dzięki działalności charytatywnej LoanMe akcja #DoJednejBramkizMaćkiem dotarła aż do organizatorów wyścigu „Prorider Tour” (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć I odcinek), ale nie tylko! Historia młodego Polaka poruszyła serca również w miejscowości Montresor – polskiego serca we Francji.