Z życia firmy

LoanMe na konferencji prasowej ogólnopolskiego programu „Firma Roku 2019” !

LoanMe na konferencji prasowej ogólnopolskiego programu „Firma Roku 2019” !

„Firma Roku” to ogólnopolski program organizowany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej od 17 lat. Tytuł ten jest potwierdzeniem rzetelności i jakości oferowanych produktów i usług. Laureatów wyłania niezależna komisja złożona z przedstawicieli Certyfikacji Krajowej, dla której priorytetem jest dobro klientów. 

Główną misją programu jest promocja przedsiębiorstw mających wkład w rozwój polskiej gospodarki. Firmy kandydujące o ten tytuł są wnikliwie weryfikowane i poddawane starannemu procesowi selekcji. Pod uwagę brane są m. in. bezpieczeństwo użytkowania, innowacyjność oraz poziom satysfakcji Klientów. Dodatkowo w procesie weryfikacji przeprowadzane są badania marketingowo-wizerunkowe, ankiety oraz monitoring opinii konsumentów. 

LoanMe na konferencji prasowej ogólnopolskiego programu „Firma Roku 2019” !

FINAŁ OGÓLOPOLSKIEGO PROGRAMU „FIRMA ROKU 2019”


W czwartek, 27 czerwca w Centrum Prasowym Polskiej Agencji Prasowej odbył się finał programu „Firma Roku 2019” oraz „Produkt Roku 2019”. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele wyróżnionych firm oraz dziennikarze ogólnopolskich mediów. 
 

LoanMe na konferencji prasowej ogólnopolskiego programu „Firma Roku 2019” !

Wręczenie statuetek poprzedziły wystąpienia dwóch ekspertek – Doroty Sędek, która wygłosiła prelekcję na temat rotacji pracowników na współczesnym rynku pracy oraz Karoliny Sybilskiej, która przybliżyła gościom przepisy RODO. 

Podczas uroczystości laureaci programu odebrali nagrody z rąk Dyrektora Programowego Certyfikacji Krajowej – Marcina Andrzejewskiego. LoanMe reprezentowali – Joseph Sesso – Prezes Zarządu oraz Marta Janowicz – Stradomska – Członek Zarządu
 

LoanMe na konferencji prasowej ogólnopolskiego programu „Firma Roku 2019” !

Godło „Firmy Roku 2019” zostało przyznane 16 organizacjom:

LoanMe Sp. z o. o., Magnitica Lashes, Zakłady Artykułów Technicznych ARTECH Sp. z o. o., Suempol Sp. z o. o., Centrum Medyczne MML, Elgór+Hansen S. A., Zakład Obróbki Metali KOMECH Edward Kostrubiec, Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o. o., Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych „WAŚ” Józef i Leszek Waś Sp. J., ZELEK Magdalena Zelek, Biuro Usługowe MARIO Mariusz Grzęda, SOLDENT Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii, M&M Consulting, Academy International, Ankol Sp. z o. o., PATIO – Chmielewski, Dudzik Sp. J. 
 

Zdjęcia: Kasia Saks

Pozostałe informacje

Nowa kultura cyfrowa - jak poprawić swoją produktywność?

Rok 2020. Nadchodzi (niezależnie od społeczeństwa) trend pracy zdalnej. Oczywiście, już wcześniej w poszczególnych grupach funkcjonował ten model pracy. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wymusza bowiem zmiany w obrębie funkcjonowania marek na wielu płaszcyznach – w tym na polu sposobu wykonywania pracy.

Na czym on ma dokładnie polegać? Dla jednych praca za pośrednictwem platform internetowych jest synonimem XXI wieku.

Z życia firmy

Licytacja charytatywna w LoanMe - czyli wywiad z Pracownikamii Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Organizując akcje charytatywne, jesteśmy w stanie zrozumieć ich nadrzędną rolę. Pomaganie innym powinno być naturalną częścią ludzkiego życia. Jednak skupienie się na osobach, które są zazwyczaj pomijane w społeczeństwie utwierdza w przekonaniu, że to ma sens. Co zatem wspólnego mają Pracownicy jednej z warszawskiej instytucji finansowej oraz uczestnicy warsztatów Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną? Wspólne wartości, których mianownikiem jest drugi człowiek.

Z życia firmy

LoanMe ma już 5 lat!

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Spółka została zarejestrowana dokładnie 20 lutego 2015 r., a więc dziś - 20 lutego - obchodzi swoje piąte urodziny!

 

Z życia firmy

#LoanMeDlaAustralii – wspieramy zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Australia od ponad trzech miesięcy walczy z pożarami. Ogień do tej pory pochłonął 10 300 000 ha powierzchni, zniszczył 2 000 domów oraz pozbawił życia 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Jak podają media, w płomieniach zginęła 1/3 populacji koali. Przypominamy, że są one pod ochroną. Na świecie wiele ludzi i organizacji rozpoczęło akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.

Pozostałe informacje

LoanMe po raz trzeci spłaca pożyczki swoich Klientów

6 grudnia 2019 r. już po raz trzeci rusza konkurs organizowany przez spółkę LoanMe pt. "Świąteczna Opowieść". Konkurs jest skierowany do Klientów firmy, którzy skorzystali z oferty pożyczki. Aby wziąć w nim udział, należy opowiedzieć jak pożyczka przyczyniła się do realizacji marzeń uczestników. Trzy najciekawsze historie zostaną nagrodzone częściowym umorzeniem zobowiązania! 

Akcje promocyjne i marketingowe

Finał akcji "LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem"

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

Akcje promocyjne i marketingowe

1000 km i finał projektu „LoanMe Charytatywnie Racing” w Lyon!

19 września 2019, o godzinie 7:00 rano rozpoczął się wyścig „Prorider Tour”. Uczestnicy mieli do pokonania aż 1000 km z Paryża do St. Tropez. Gerry Blynberg – francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny wystartował w wyścigu, w szczytnym celu. Dziennikarz walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka!

Akcje promocyjne i marketingowe

#DoJednejBramkizMaćkiem w polskim sercu we Francji!

Dzięki działalności charytatywnej LoanMe akcja #DoJednejBramkizMaćkiem dotarła aż do organizatorów wyścigu „Prorider Tour” (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć I odcinek), ale nie tylko! Historia młodego Polaka poruszyła serca również w miejscowości Montresor – polskiego serca we Francji.