Produkt

LoanMe modyfikuje swój flagowy produkt - pierwsza pożyczka nawet do 7000 zł na 0%!

Pożycz sobie spełnienia marzeń

Standardowa oferta LoanMe obejmuje pożyczki w kwocie do 7000 zł na okres 17 lub 130 tygodni. Od 1 lutego 2020 r. maksymalna kwota „pierwszej pożyczki za 0 zł” jest taka sama, jak w ofercie stałej.

Pozyczka za 0 zł

Dla kogo?

Opcja „free closer” skierowana jest do nowych klientów LoanMe, którzy cechują się dobrą zdolnością kredytową oraz posiadają stałe źródło dochodu. Warunkiem skorzystania z oferty jest spłacenie pożyczki w ciągu 4 tygodni. RRSO wyniesie wtedy 0%, czyli pożyczkobiorcy spłacają dokładnie tyle, ile pożyczyli. Do tej pory maksymalna kwota „darmowej pożyczki” wynosiła 6000 zł. Od początku lutego można pożyczyć nawet do 7000 zł na 0%!

- Coraz więcej naszych nowych klientów składa wnioski o duże kwoty pożyczek. Powodem takich decyzji są stopniowo, ale szybko rosnące standardy życia i coraz ambitniejsze cele, które konsumenci pragną realizować w krótkim czasie. Zauważając trend, postanowiliśmy umożliwić im spłatę standardowej maksymalnej kwoty zobowiązania w  4 tygodnie, dzięki czemu unikają dodatkowych kosztów – mówi Wojciech Homan, Dyrektor Operacyjny w LoanMe.

LoanMe wprowadziło również wariant pożyczki „9,8”, której RRSO wynosi odpowiednio 9,8 %. Oferta przygotowana jest dla stałych Klientów Spółki z najlepszą oceną zdolności kredytowej, którzy również mogą pożyczyć nawet do 7000 zł!

Pożyczka do 7000 zł, RRSO 9,8%

Więcej na stronie głównej: www.loanme.pl

Pozostałe informacje

Nowa kultura cyfrowa - jak poprawić swoją produktywność?

Rok 2020. Nadchodzi (niezależnie od społeczeństwa) trend pracy zdalnej. Oczywiście, już wcześniej w poszczególnych grupach funkcjonował ten model pracy. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wymusza bowiem zmiany w obrębie funkcjonowania marek na wielu płaszcyznach – w tym na polu sposobu wykonywania pracy.

Na czym on ma dokładnie polegać? Dla jednych praca za pośrednictwem platform internetowych jest synonimem XXI wieku.

Z życia firmy

Licytacja charytatywna w LoanMe - czyli wywiad z Pracownikamii Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Organizując akcje charytatywne, jesteśmy w stanie zrozumieć ich nadrzędną rolę. Pomaganie innym powinno być naturalną częścią ludzkiego życia. Jednak skupienie się na osobach, które są zazwyczaj pomijane w społeczeństwie utwierdza w przekonaniu, że to ma sens. Co zatem wspólnego mają Pracownicy jednej z warszawskiej instytucji finansowej oraz uczestnicy warsztatów Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną? Wspólne wartości, których mianownikiem jest drugi człowiek.

Z życia firmy

LoanMe ma już 5 lat!

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Spółka została zarejestrowana dokładnie 20 lutego 2015 r., a więc dziś - 20 lutego - obchodzi swoje piąte urodziny!

 

Z życia firmy

#LoanMeDlaAustralii – wspieramy zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Australia od ponad trzech miesięcy walczy z pożarami. Ogień do tej pory pochłonął 10 300 000 ha powierzchni, zniszczył 2 000 domów oraz pozbawił życia 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Jak podają media, w płomieniach zginęła 1/3 populacji koali. Przypominamy, że są one pod ochroną. Na świecie wiele ludzi i organizacji rozpoczęło akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.

Pozostałe informacje

LoanMe po raz trzeci spłaca pożyczki swoich Klientów

6 grudnia 2019 r. już po raz trzeci rusza konkurs organizowany przez spółkę LoanMe pt. "Świąteczna Opowieść". Konkurs jest skierowany do Klientów firmy, którzy skorzystali z oferty pożyczki. Aby wziąć w nim udział, należy opowiedzieć jak pożyczka przyczyniła się do realizacji marzeń uczestników. Trzy najciekawsze historie zostaną nagrodzone częściowym umorzeniem zobowiązania! 

Akcje promocyjne i marketingowe

Finał akcji "LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem"

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

Akcje promocyjne i marketingowe

1000 km i finał projektu „LoanMe Charytatywnie Racing” w Lyon!

19 września 2019, o godzinie 7:00 rano rozpoczął się wyścig „Prorider Tour”. Uczestnicy mieli do pokonania aż 1000 km z Paryża do St. Tropez. Gerry Blynberg – francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny wystartował w wyścigu, w szczytnym celu. Dziennikarz walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka!

Akcje promocyjne i marketingowe

#DoJednejBramkizMaćkiem w polskim sercu we Francji!

Dzięki działalności charytatywnej LoanMe akcja #DoJednejBramkizMaćkiem dotarła aż do organizatorów wyścigu „Prorider Tour” (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć I odcinek), ale nie tylko! Historia młodego Polaka poruszyła serca również w miejscowości Montresor – polskiego serca we Francji.