Z życia firmy

LoanMe ma już 5 lat!

Urodziny LoanMe

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Spółka została zarejestrowana dokładnie 20 lutego 2015 r., a więc dziś - 20 lutego - obchodzi swoje piąte urodziny!

Po pięciu latach działalności LoanMe jest już znaczącą i rozpoznawalną marką na polskim rynku pożyczkowym. Marka została doceniona zarówno przez samą branżę (wyróżnienie Kryształ Jakości 2019 podczas gali Loan Magazine Awards), jak i konsumentów, którzy przyznali jej „Laur Konsumenta” w 2018 r. LoanMe otrzymało również certyfikat „Firmy Wiarygodnej Finansowo” przyznawany przez BIG Infomonitor, jak również nagrodę „Firma Roku 2019”.

Rozwijamy nasz produkt!

Standardowa oferta LoanMe obejmuje pożyczki w kwocie do 7000 zł na okres 17 lub 130 tygodni. Firma dostosowuje swoje produkty do potrzeb Pożyczkobiorców, dlatego wprowadziła ofertę „pierwsza pożyczka za 0 zł” dla nowych Klientów, którzy spłacą dokładnie tyle, ile pożyczyli. Liczne promocje i bony rabatowe dla stałych Klientów to już tradycja marki!

Kampanie marketingowe

Surykatki, świąteczne koty, a teraz „pożycz sobie spełnienia marzeń”! Od początku istnienia LoanMe stawia na mocne hasła i rozpoznawalne reklamy, które bawią i pozostają zapamiętane przez odbiorców.

LoanMe lubi czynić dobro

Pracownicy Spółki z chęcią udzielają się charytatywnie, aby przynieść jak najwięcej korzyści lokalnym społecznościom. LoanMe wsparło ponad 30 fundacji i organizacji pozarządowych i przekazało ponad 211.000 zł na cele dobroczynne! Wśród Gwiazd polskiego show biznesu, które działały razem z marką były m.in. Joanna Krupa, Kamil Bednarek, Joanna Jabłczyńska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Conrado Moreno czy Anita Sokołowska.

Ale najlepsze jeszcze przed nami… Wszystkiego najlepszego LoanMe!
 

Pozostałe informacje

Nowa kultura cyfrowa - jak poprawić swoją produktywność?

Rok 2020. Nadchodzi (niezależnie od społeczeństwa) trend pracy zdalnej. Oczywiście, już wcześniej w poszczególnych grupach funkcjonował ten model pracy. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wymusza bowiem zmiany w obrębie funkcjonowania marek na wielu płaszcyznach – w tym na polu sposobu wykonywania pracy.

Na czym on ma dokładnie polegać? Dla jednych praca za pośrednictwem platform internetowych jest synonimem XXI wieku.

Z życia firmy

Licytacja charytatywna w LoanMe - czyli wywiad z Pracownikamii Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Organizując akcje charytatywne, jesteśmy w stanie zrozumieć ich nadrzędną rolę. Pomaganie innym powinno być naturalną częścią ludzkiego życia. Jednak skupienie się na osobach, które są zazwyczaj pomijane w społeczeństwie utwierdza w przekonaniu, że to ma sens. Co zatem wspólnego mają Pracownicy jednej z warszawskiej instytucji finansowej oraz uczestnicy warsztatów Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną? Wspólne wartości, których mianownikiem jest drugi człowiek.

Z życia firmy

#LoanMeDlaAustralii – wspieramy zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Australia od ponad trzech miesięcy walczy z pożarami. Ogień do tej pory pochłonął 10 300 000 ha powierzchni, zniszczył 2 000 domów oraz pozbawił życia 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Jak podają media, w płomieniach zginęła 1/3 populacji koali. Przypominamy, że są one pod ochroną. Na świecie wiele ludzi i organizacji rozpoczęło akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.

Pozostałe informacje

LoanMe po raz trzeci spłaca pożyczki swoich Klientów

6 grudnia 2019 r. już po raz trzeci rusza konkurs organizowany przez spółkę LoanMe pt. "Świąteczna Opowieść". Konkurs jest skierowany do Klientów firmy, którzy skorzystali z oferty pożyczki. Aby wziąć w nim udział, należy opowiedzieć jak pożyczka przyczyniła się do realizacji marzeń uczestników. Trzy najciekawsze historie zostaną nagrodzone częściowym umorzeniem zobowiązania! 

Akcje promocyjne i marketingowe

Finał akcji "LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem"

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

Akcje promocyjne i marketingowe

1000 km i finał projektu „LoanMe Charytatywnie Racing” w Lyon!

19 września 2019, o godzinie 7:00 rano rozpoczął się wyścig „Prorider Tour”. Uczestnicy mieli do pokonania aż 1000 km z Paryża do St. Tropez. Gerry Blynberg – francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny wystartował w wyścigu, w szczytnym celu. Dziennikarz walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka!

Akcje promocyjne i marketingowe

#DoJednejBramkizMaćkiem w polskim sercu we Francji!

Dzięki działalności charytatywnej LoanMe akcja #DoJednejBramkizMaćkiem dotarła aż do organizatorów wyścigu „Prorider Tour” (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć I odcinek), ale nie tylko! Historia młodego Polaka poruszyła serca również w miejscowości Montresor – polskiego serca we Francji.