Akcje promocyjne i marketingowe

LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem!

przyjaciele, maciek - loanme

Maciek Koziorowski to 24-letni sportowiec. W wyniku wypadku samochodowego jego mózg został poważnie uszkodzony, a on zapadł w śpiączkę. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Jego rodzina i najbliżsi przyjaciele robią wszystko, aby pomóc mu w walce o powrót do zdrowia. Tak powstała inicjatywa #DoJednejBramkizMaćkiem.

Historia Maćka

Maciek od najmłodszych lat pasjonował się piłką nożną. W czasach szkolnych był zawsze pierwszy na boisku. Przez 5 lat grał w lidze okręgowej na pozycji Pomocnika w drużynie piłkarskiej „Skra Drobin”. W swojej krótkiej karierze sportowej rozegrał prawie 60 meczów, z czego 90% z nich rozpoczynał w pierwszym składzie. Drużyna była dla niego jak rodzina. 

13 grudnia 2016… 

W 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, rodzina i przyjaciele Maćka przeżywali dramatyczne chwile. To właśnie tego dnia jego życie zostało zagrożone. Późnym wieczorem, niedaleko swojego domu wówczas 21-letni sportowiec miał wypadek samochodowy. Maciek doznał poważnego uszkodzenia mózgu i zapadł w śpiączkę… Kolejne 24 godziny były decydujące. Dzięki pomocy lekarzy i rehabilitantów w ciągu kilku miesięcy udało się go wybudzić, a jego stan uznano za stabilny. Obecnie Maciek wymaga stałej opieki.

Maciek, rehabilitacja - loanme

Maciek w trakcie śpiączki, jak również po jej wybudzeniu potrzebuje intensywnej rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna. Jego najbliżsi postanowili działać! Stworzyli akcję #DoJednejBramkizMaćkiem i pod tym hasłem rozpoczęli publiczną zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Zorganizowali również wiele wydarzeń, m. in.: charytatywny turniej halowej piłki nożnej czy dwie edycje koncertów w rytmach muzyki disco polo! Dochód z imprez został przeznaczony na rehabilitację Maćka.

drużyna, zespół, turniej, bramka, piłka nożna - loanme

LoanMe wspiera Maćka!

Historia Maćka poruszyła wiele serc. Pracownicy LoanMe nie mogli pozostać obojętni na jego los, dlatego postanowiliśmy pomóc! W naszym biurze została zorganizowana zbiórka finansowa dla Maćka. Zbieramy pieniądze do końca listopada. 

Akcja dotarła poza granice Polski! 

O historii młodego sportowca dowiedział się również francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny – Gerry Blynberg, który postanowił razem z LoanMe zagrać #DoJednejBramkizMaćkiem! W rozmowie z naszą reporterką przyznał, że o Maćku dowiedział się z Internetu:

- Jakiś czas temu trafiłem na wideo, na YouTube z imprezy Joanny Krupy i właśnie LoanMe, na której zbierano pieniądze na schronisko. Chciałem sprawdzić co jeszcze robi ta firma. Wpisałem na Facebooku i wtedy zobaczyłem post o Maćku.

wywiad, reportaż, mikrofon - loanme

Zaangażowanie przyjaciół 24-letniego piłkarza dotknęło dziennikarza. W niedługim czasie, Gerry organizował wyścig Prorider Tour we Francji. To właśnie wtedy zdecydował, że weźmie w nim udział i pojedzie specjalnie dla Maćka! 

Po I-szym etap wyścigu, na ręce naszej reporterki, Gerry Blynberg przekazał czek w wysokości 5000 zł na dalszą rehabilitację Maćka!

czek, wywiad, reportaż - loanme

Akcja w naszym biurze trwa dalej, a reportaż z wyścigu Prorider Tour już niedługo ukaże się na naszym kanale YouTube! 

Zdjęcia pochodzą z fanpage'a akcji #DoJednejBramkizMaćkiem na Facebooku (https://www.facebook.com/dojednejbramkizmackiem/?epa=SEARCH_BOX)

Pozostałe informacje

Nowa kultura cyfrowa - jak poprawić swoją produktywność?

Rok 2020. Nadchodzi (niezależnie od społeczeństwa) trend pracy zdalnej. Oczywiście, już wcześniej w poszczególnych grupach funkcjonował ten model pracy. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wymusza bowiem zmiany w obrębie funkcjonowania marek na wielu płaszcyznach – w tym na polu sposobu wykonywania pracy.

Na czym on ma dokładnie polegać? Dla jednych praca za pośrednictwem platform internetowych jest synonimem XXI wieku.

Z życia firmy

Licytacja charytatywna w LoanMe - czyli wywiad z Pracownikamii Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Organizując akcje charytatywne, jesteśmy w stanie zrozumieć ich nadrzędną rolę. Pomaganie innym powinno być naturalną częścią ludzkiego życia. Jednak skupienie się na osobach, które są zazwyczaj pomijane w społeczeństwie utwierdza w przekonaniu, że to ma sens. Co zatem wspólnego mają Pracownicy jednej z warszawskiej instytucji finansowej oraz uczestnicy warsztatów Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną? Wspólne wartości, których mianownikiem jest drugi człowiek.

Z życia firmy

LoanMe ma już 5 lat!

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Spółka została zarejestrowana dokładnie 20 lutego 2015 r., a więc dziś - 20 lutego - obchodzi swoje piąte urodziny!

 

Z życia firmy

#LoanMeDlaAustralii – wspieramy zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Australia od ponad trzech miesięcy walczy z pożarami. Ogień do tej pory pochłonął 10 300 000 ha powierzchni, zniszczył 2 000 domów oraz pozbawił życia 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Jak podają media, w płomieniach zginęła 1/3 populacji koali. Przypominamy, że są one pod ochroną. Na świecie wiele ludzi i organizacji rozpoczęło akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.

Pozostałe informacje

LoanMe po raz trzeci spłaca pożyczki swoich Klientów

6 grudnia 2019 r. już po raz trzeci rusza konkurs organizowany przez spółkę LoanMe pt. "Świąteczna Opowieść". Konkurs jest skierowany do Klientów firmy, którzy skorzystali z oferty pożyczki. Aby wziąć w nim udział, należy opowiedzieć jak pożyczka przyczyniła się do realizacji marzeń uczestników. Trzy najciekawsze historie zostaną nagrodzone częściowym umorzeniem zobowiązania! 

Akcje promocyjne i marketingowe

Finał akcji "LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem"

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

Akcje promocyjne i marketingowe

1000 km i finał projektu „LoanMe Charytatywnie Racing” w Lyon!

19 września 2019, o godzinie 7:00 rano rozpoczął się wyścig „Prorider Tour”. Uczestnicy mieli do pokonania aż 1000 km z Paryża do St. Tropez. Gerry Blynberg – francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny wystartował w wyścigu, w szczytnym celu. Dziennikarz walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka!

Akcje promocyjne i marketingowe

#DoJednejBramkizMaćkiem w polskim sercu we Francji!

Dzięki działalności charytatywnej LoanMe akcja #DoJednejBramkizMaćkiem dotarła aż do organizatorów wyścigu „Prorider Tour” (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć I odcinek), ale nie tylko! Historia młodego Polaka poruszyła serca również w miejscowości Montresor – polskiego serca we Francji.