Akcje promocyjne i marketingowe

Finał akcji "LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem"

puszka, pomoc, akcja charytatywna

#DoJednejBramkizMaćkiem to inicjatywa rodziny i przyjaciół młodego sportowca – Maćka, który w wyniku wypadku samochodowego poważnie uszkodził mózg. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy specjalistów.  Pracownicy LoanMe postanowili pomóc!

#PomagamzLoanMe

Przez ostatnie 3 miesiące w LoanMe trwała zbiórka finansowa dla Maćka. W tym czasie organizowaliśmy konkursy wewnątrz naszej firmy oraz poza jej granicami. Pracownicy w biurze zebrali prawie 1000 zł na rehabilitację młodego sportowca.


„LoanMe Charytatywnie Racing” 

Zbiórka w siedzibie firmy to jednak nie wszystko. Gerry Blynberg to francuski dziennikarz motoryzacyjny i organizator wyścigu „Prorider Tour” z Paryża do St. Tropez. Dzięki LoanMe, dowiedział się o historii Maćka i zaangażowaniu jego najbliższych. Gerry postanowił wziąć udział w wyścigu i zawalczyć o  pieniądze na rehabilitację młodego Polaka! Na mecie pierwszego odcinka wyścigu, w miejscowości Lyon, francuski dziennikarz przekazał czek o wysokości 5000 zł na leczenie Maćka!
 

Gerry Blynberg, czek, porsche

Montresor – polskie serce we Francji

Historia Maćka poruszyła również panią Marię Rey-Potocką – właścicielkę zamku w małej miejscowości Montresor, która postanowiła razem z nami wesprzeć Maćka. Miasteczko od ponad 150 lat znajduje się w posiadaniu przez Polaków.
 

wywiad, montresor,

Relacje na kanale LoanMe!

Na naszym kanale na YouTube pojawiła się seria „LoanMe Charytatywnie Racing” składająca się z trzech odcinków relacjonujących wydarzenia z Francji. Reportaże zawierają wywiady z głównym organizatorem wyścigu „Prorider Tour” – Gerry’m Blynberg’iem oraz panią Marią Rey-Potocką. W roli reporterki wystąpiła Anna Kordalska. Zachęcamy do obejrzenia materiału.
 

"LoanMe Charytatywnie Racing" - odcinek I

"LoanMe Charytatywnie Racing" - odcinek II

"LoanMe Charytatywnie Racing" - odcinek III

Pozostałe informacje

Nowa kultura cyfrowa - jak poprawić swoją produktywność?

Rok 2020. Nadchodzi (niezależnie od społeczeństwa) trend pracy zdalnej. Oczywiście, już wcześniej w poszczególnych grupach funkcjonował ten model pracy. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa wymusza bowiem zmiany w obrębie funkcjonowania marek na wielu płaszcyznach – w tym na polu sposobu wykonywania pracy.

Na czym on ma dokładnie polegać? Dla jednych praca za pośrednictwem platform internetowych jest synonimem XXI wieku.

Z życia firmy

Licytacja charytatywna w LoanMe - czyli wywiad z Pracownikamii Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Organizując akcje charytatywne, jesteśmy w stanie zrozumieć ich nadrzędną rolę. Pomaganie innym powinno być naturalną częścią ludzkiego życia. Jednak skupienie się na osobach, które są zazwyczaj pomijane w społeczeństwie utwierdza w przekonaniu, że to ma sens. Co zatem wspólnego mają Pracownicy jednej z warszawskiej instytucji finansowej oraz uczestnicy warsztatów Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną? Wspólne wartości, których mianownikiem jest drugi człowiek.

Z życia firmy

LoanMe ma już 5 lat!

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Spółka została zarejestrowana dokładnie 20 lutego 2015 r., a więc dziś - 20 lutego - obchodzi swoje piąte urodziny!

 

Z życia firmy

#LoanMeDlaAustralii – wspieramy zbiórkę zorganizowaną przez strażaków!

Australia od ponad trzech miesięcy walczy z pożarami. Ogień do tej pory pochłonął 10 300 000 ha powierzchni, zniszczył 2 000 domów oraz pozbawił życia 28 osób i 500 000 000 zwierząt! Jak podają media, w płomieniach zginęła 1/3 populacji koali. Przypominamy, że są one pod ochroną. Na świecie wiele ludzi i organizacji rozpoczęło akcje wsparcia i zbiórki finansowe dla poszkodowanych w Australii.

Pozostałe informacje

LoanMe po raz trzeci spłaca pożyczki swoich Klientów

6 grudnia 2019 r. już po raz trzeci rusza konkurs organizowany przez spółkę LoanMe pt. "Świąteczna Opowieść". Konkurs jest skierowany do Klientów firmy, którzy skorzystali z oferty pożyczki. Aby wziąć w nim udział, należy opowiedzieć jak pożyczka przyczyniła się do realizacji marzeń uczestników. Trzy najciekawsze historie zostaną nagrodzone częściowym umorzeniem zobowiązania! 

Akcje promocyjne i marketingowe

1000 km i finał projektu „LoanMe Charytatywnie Racing” w Lyon!

19 września 2019, o godzinie 7:00 rano rozpoczął się wyścig „Prorider Tour”. Uczestnicy mieli do pokonania aż 1000 km z Paryża do St. Tropez. Gerry Blynberg – francuski celebryta i dziennikarz motoryzacyjny wystartował w wyścigu, w szczytnym celu. Dziennikarz walczył o dofinansowanie na rehabilitację Maćka!

Akcje promocyjne i marketingowe

#DoJednejBramkizMaćkiem w polskim sercu we Francji!

Dzięki działalności charytatywnej LoanMe akcja #DoJednejBramkizMaćkiem dotarła aż do organizatorów wyścigu „Prorider Tour” (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć I odcinek), ale nie tylko! Historia młodego Polaka poruszyła serca również w miejscowości Montresor – polskiego serca we Francji.