Akcje promocyjne i marketingowe

Finał Summer Amber Festival 2019 – LoanMe głównym sponsorem wydarzenia

Finał Summer Amber Festival 2019 – LoanMe głównym sponsorem wydarzenia

Kolejna edycja najgorętszego wydarzenia lata - Summer Amber Festival 2019 – przeszła do historii! Nadmorskie koncerty w rytmie muzyki rozrywkowej odbyły się kolejno w Krynicy Morskiej (11.07), Jantarze (12-13.07), Jastarni (24.07), Łebie (27.07) oraz w Ustce (10.08). LoanMe – już po raz drugi – było głównym sponsorem wydarzenia.

Do każdej festiwalowej miejscowości zawitało wielu znanych i lubianych artystów muzyki disco dance. Wielkie otwarcie Summer Amber Festival odbyło się w Krynicy Morskiej. Gwiazdy takie jak zespół Akcent, Cristo Dance czy Yugine wprawiły publiczność w fantastyczny nastrój.

Relacja Summer Amber Festival 2019 z Krynicy Morskiej

 

Na scenie w Jantarze pojawili się między innymi: zespół Blue Cafe, Power Play czy Bartek Wrona

Relacja Summer Amber Festival 2019 z Jantaru

 

Kolejnym punktem festiwalowej trasy była Jastarnia. Publiczność bawiła się przy dźwiękach takich przebojów jak „Jesteś szalona” kultowego zespołu BOYS czy „Piękna” wschodzącej grupy Ellixir.

Relacja Summer Amber Festival 2019 z Jastarnii

 

W Łebie podziwiać mogliśmy występy popularnego zespołu Brathanki i ukraińską grupę Mirami.

Relacja Summer Amber Festival 2019 z Łeby

 

Poza licznymi koncertami, w każdej festiwalowej miejscowości odbywały się także wybory Bursztynowej Miss Polski. Piękne kandydatki prezentowały się na scenie w różnych stylizacjach, między innymi w koszulkach LoanMe.

Finał Summer Amber Festival 2019 – LoanMe głównym sponsorem wydarzenia

Finał Summer Amber Festival oraz plebiscytu Bursztynowej Miss Polski 2019 odbył się na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce. Tytuł Bursztynowej Miss Polski otrzymała Kinga Stach, a I i II Vice Miss zostały Wanesa Rajch i Adrianna Hasiuk. Weronika Kujawa wywalczyła tytuł Bursztynowej Miss Publiczności.

Finał Summer Amber Festival 2019 – LoanMe głównym sponsorem wydarzenia

Koncerty oraz zmagania kandydatek trwały od 11 lipca do 10 sierpnia. Summer Amber Festival 2019 przyciągnął ponad 40.000 osób.

Akcje promocyjne i marketingowe

LoanMe gra #DoJednejBramkizMaćkiem!

Maciek Koziorowski to 24-letni sportowiec. W wyniku wypadku samochodowego jego mózg został poważnie uszkodzony, a on zapadł w śpiączkę. Maciek potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Jego rodzina i najbliżsi przyjaciele robią wszystko, aby pomóc mu w walce o powrót do zdrowia. Tak powstała inicjatywa #DoJednejBramkizMaćkiem.

Z życia firmy

LoanMe ponownie wspiera Fundację Azylu pod Psim Aniołem

Trzy lata temu wspólnie z Joanną Krupą zorganizowaliśmy pierwszą edycję bankietu charytatywnego - „Zostań Psim Aniołem”. Podczas tego wydarzenia wiele Gwiazd polskiego show biznesu pojawiło się na czerwonym dywanie, aby wesprzeć Fundację Azylu pod Psim Aniołem. Nasi wolontariusze z drużyny „Akcja-Reakcja” ponownie odwiedzili placówkę. Tym razem wyruszyli na spacer ze spragnionymi miłości czworonogami.

Akcje promocyjne i marketingowe

Summer Amber Festival w Łebie okazał się kolejnym sukcesem!

Za nami kolejna odsłona tegorocznej edycji najgorętszego festiwalu lata - Summer Amber Festival 2019! Tym razem - w rytmie muzyki tanecznej - odwiedziliśmy słoneczną Łebę! Imprezę zapoczątkował występ niezwykłego trio – zespołu Projekt HUBAS!

Akcje promocyjne i marketingowe

III odsłona Summer Amber Festival 2019 przeszła do historii!

W środę, 24 lipca port rybacki w Jastarni rozbrzmiał muzyką disco & dance. III odsłona Summer Amber Festival odbyła się właśnie w tym miejscu. Imprezę rozpoczął występ młodego zespołu „Projekt HUBAS”, którzy dźwiękami gitar przyciągnęli tłumy pod scenę. 

Akcje promocyjne i marketingowe

Wielkie otwarcie Summer Amber Festival 2019 za nami!

Summer Amber Festival 2019 to kolejna edycja nadmorskich koncertów w rytmie muzyki tanecznej. Za nami wielkie otwarcie tego wspaniałego wydarzenia! Odwiedziliśmy już pierwsze słoneczne miasta - Krynicę Morską (11.07.2019) oraz Jantar (12-13.07.2019). Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie!

Z życia firmy

O kulisach pracy z małymi pacjentami - rozmawia Ewa Szarowska

Szpitalna rzeczywistość bywa przytłaczająca, tym większy budzi smutek, kiedy wśród chorych znajdują się dzieci. Często mali pacjenci spędzają na oddziałach wiele czasu. W trosce o ich rozwój powstały przyszpitalne placówki edukacyjne takie jak Szkoła Podstawowa nr 282 „Niekłańska”. Instytucja została powołana przez Kuratorium Okręgu Szkolnego m.st. Warszawy i jej celem jest dbanie o dobro hospitalizowanych dzieci. W placówce prowadzone są zajęcia wychowawcze i dydaktyczne. O kulisach pracy z małymi pacjentami opowiada pani Ewa Szarowska – kierowniczka wychowania przyszpitalnej Szkoły Podstawowej nr 282.